FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 5922291
nr 592 2291
CHAIRS
one pair, rococo style, 19th century, damages.
1 par, rokokostil, 1800-tal
Condition: skador
700
SEK 850
Monday August 3 2009
at 17:23:02
300 kr
350 kr
550 kr
800 kr